Çalışma Grupları içeriğine geri dön

Araştırma-Geliştirme ve Yayım Komisyonu

No İsim Görev   Üniversite Bölüm Mail
1 Prof. Dr. M. Gülden Polat Başkan Marmara FTR gpolat@marmara.edu.tr
2 Prof. Dr. Sevinç Yücecan Asıl Üye Yakın Doğu Beslenme ve Diyetetik seviyu@gmail.com
3 Prof. Dr. Hülya Harutoğlu Asıl Üye Biruni FTR hizhulya@gmail.com
4 Doç. Dr. Maviş Emel Kulak Kayıkçı Üye (Raportör) Hacettepe Dil ve Konuşma Bozuklukları mavis@hacettepe.edu.tr
5 Prof. Dr. Songül Aksoy Üye Hacettepe Odyoloji songulaksoy@hotmail.com
6 Yrd. Doç. Dr. Muhammet Kılınç Üye Hacettepe FTR muhammed.kilinc@hacettepe.edu.tr
7 Prof.Dr. Gonca Bumin Üye Hacettepe Ergoterapi gbumin@hacettepe.edu.tr
8 Doç.Dr. Handan Zincir Üye Erciyes Hemşirelik hzincir@erciyes.edu.tr
9 Yrd. Doç.Dr. Serap Daşbaş Üye Selçuk Sosyal Hizmet serapdasbas@selcuk.edu.tr
10 Yrd.Doç.Dr. İlkşan Demirbüken Üye Marmara FTR İlksan_d@hotmail.com
11 Prof. Dr. Ramazan Erdem Üye Süleyman Demirel Sağlık Yönetimi raerdem@yahoo.com
12 Doç. Dr. Özgür Uğurluoğlu Üye Hacettepe Sağlık Yönetimi ougurlu@hacettepe.edu.tr
13 Prof. Dr. İlkim Karakaya Üye Muğla Sıtkı Koçman FTR ikarakaya@mu.edu.tr
14 Prof.Dr.Fatih Demirci Üye Anadolu Eczacılık fdemirci@anadolu.edu.tr
15 Doç. Dr. Arzu Güçlü Gündüz Üye Gazi FTR arzuguclu@hotmail.com
16 Yrd. Doç. Dr. Emine Ela Küçük Üye Giresun Hemşirelik emine.kucuk@giresun.edu.tr